У середу, 23 жовтня, гостями радіопрограми «Акцент полудня», що виходить на «UA: Ужгород», були доцентка кафедри журналістики УжНУ, координаторка проєкту DESTIN Галина Шаповалова та викладачка кафедри, учасниця робочої групи Наталія Толочко.

Ведуча програми – Вікторія Петішко – розпитувала їх про поїздку до Швеції в межах проєкту з модернізації журналістської освіти DESTIN за програмою Європейського Союзу Erasmus+ KA2. Учасниками цієї поїздки, що тривала упродовж 6 – 11 жовтня, були представники 10 українських установ та університетів, з-поміж яких і троє ужнівців: завідувач кафедри журналістики, доктор наук із соціальних комунікацій, керівник проєкту Юрій Бідзіля; доцентка, координаторка проєкту Галина Шаповалова; викладачка, учасниця робочої групи Наталія Толочко.

Під час радіопрограми «Акценти полудня» говорили про завдання проєкту, заходи, що вже відбулися в його межах і ті, які ще попереду, а також ділилися враженнями від побаченого у Швеції: університету Ліннея, суспільного радіо, містечка Кальмар тощо.

Крім цього, спілкувалися на тему 20-річчя кафедри журналістики й розповідали про підготовку колективної монографії «Закарпатські медіа крізь призму етнотолерантності», яку нещодавно презентували у Львові на Форумі видавців.

Пропонуємо запис радіопрограми.